Pagrindinis puslapis

Iš Lobasoft ERP apskaitos sistema.
Jump to navigation Jump to search

Lobasoft ERP apskaitos programa ir verslo valdymo sistema

Pakeitimai

Modulis Aprašymas
Darbo užmokestis Padaryta galimybė skaičiuoti ir registruoti atostogų rezervą. Atostogų rezervas
Darbo užmokestis Padarytas rezultatų įvedimas.Rezultatų įvedimas
Darbo užmokestis Padaryta darbo užmokesčio pažyma.Pažyma apie darbo užmokestį
Mokesčiai Padaryta galimybė PVM deklaracijas nusiųsti į VMI deklaravimo sistemą ir jas patvirtinti pačioje iš programos. Papildomai jungtis prie VMI deklaravimo sistemos ir teikti/tvirtinti deklaracijos failą nereikia.
Darbo užmokestis Padarytas daro užmokesčio išmokėjimo importas pagal darbuotojus.
Darbo užmokestis Pakeista dienpinigių skaičiavimo funkcija. Skaičiuojant atsižvelgiama į komandiruotės formoje nurodytą skaičiavimo laikotarpį. Jeigu skaičiavimo laikotarpis nenurodytas, dienpinigiai priskaičiuojami tą mėnesį, kurį prasidėjo komandiruotė.
Darbo užmokestis Elementų (priskaitymų, atskaitymų ir kt.) formoje galimybė nurodyti, ar elementas turi būti traukiamas į atlyginimo lapelį, ar ne. Galimi pasirinkimai - Pagal nutylėjimą (pagal nutylėjimą traukiami priskaitymai, atskaitymai, mokėtinos sumos, išmokėjimai, dienos, valandos, atostogų duomenys), Traukti (elementas bus visada atvaizduojamas atlyginimo lapelyje), Netraukti (elementas nebus atvaizduojamas atlyginimo lapelyje). Pavyzdžiui, pritaikyta NPD suma, kaip tarpinis rezultatas pagal nutylėjimą nėra traukiamas, tačiau galima nustatyti, kad trauktų.
Darbo užmokestis Elementų (priskaitymų, atskaitymų ir kt.) formoje padaryta galimybė nurodyti, ar atlyginimo lapelyje bus rodoma data/laikotarpis, už kurį elementas priskaičiuotas, bei dienų/valandų skaičius, už kurias elementas priskaičiuotas. Pvz. dienpinigių atveju, atlyginimo lapelyje galima įjungti/išjungti komandiruotės pradžios/pabaigos datas bei komandiruotės trukmę dienomis.
Darbo užmokestis Sukurta nauja funkcija - 1230 Taikyti NPD. Ši funkcija grąžina 1, jeigu taikomas NPD arba 0, jeigu netaikomas.
Darbo užmokestis Pridėta galimybė skaičiavimo elemente nurodyti apvalinimo tikslumą.